Uroda i zdrowie - zielona-herbata

Zielona herbata

uroda-zdrowie.org

Tytuł:  zielona herbata właściwości odchudzjące
Autor:  Tusia
2.9.2011, 14:12
Przeczytałam na stronie, że zielona herbata ma właściwości odchudzające, hmm nie wiem ja zawsze myślałam, że działa antynowotworowo. Ale czy wspomaga odchudzanie czy ktoś próbował wspomagać się taką herbatką?

Autor:  liasks
10.1.2012, 17:36
tak, odchudzalam sie pare lat temu i w sumie nic wielkiego nie robilam, poprostu mniej jadlam i pilam duuuuuuuzo zielonej herbaty. Nie wiem, czy dzieki tej herbacie schudlam az 15 kg, ale wczesniej podejmowalam duzo prob odchudzania i nic nie dzialalo na mnie. dopiero kiedy dolozylam do diety zielona herbate cos pomoglo. nawet po odchudzaniu ją pilam, bo poprostu ja polubilam:) np na sniadanie, zamiast zwyklej. zaczelam jesc normalnie, fast foody, slodkosci itp i nic nie przytylam do czasu do kiedy nie przestalam pic zielonej herb. waga utrzymywala mi sie przez okolo 2 lata. przestalam pic ta herb. i po pol roku zgrublam az 5 kg:/ Szczerze mowiac, nie wiem, czy to przez zielona herbate, czy nie, wazne jest tez to ze mam sklonnosci do tycia niestety. co prawda nie ruszam sie tez wiec trudno sie dziwic. ale jakos dzieki tej herbacie mialam wiecej energii, metabolizm mi sie poprawil (tez z nim cienko u mnie). Suma sumarum... zielona herbata nie zaszkodzi, a warto ja pic. no przynajmniej wedlug mnie. aa.. i jeszcze jedno. wtedy kiedy tak duzo schudlam, pilam okolo 6 szklanek dziennie tej herbaty. od dzis znowu zaczelam ja pic:) mam nadzieje ze zrzuce spowrotem te 5 kg - co najmniej;)

Autor:  liasks
10.1.2012, 17:39
generalnie, po wielu probach odchudzania i wspomagania sie roznymi specyfikami (przeroznymi, ktore sa zachwalane w reklamach;P i na ktore wydalam mnostwo pieniedzy) doszlam do wniosku, ze najlepszymi wspomagaczami sa: chrom i zielona herbata.

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co lepiej lata: szybowiec czy kowadło?

Tematy: